Investeeringud

M-Meedia tegevus sai alguse 2001. aastal ja esimesed 6 aastat töötas ettevõtte iseseisva infotehnoloogia- ja tarkvaraarendusettevõttena.

Alates 2007. aastast on M-Meedia tegutsenud peamiselt investeerimisettevõttena, osaledes investorina teistes ettevõtetes, panustades nii aega, kui eelarvelisi vahendeid.

Roofit Solar Energy OÜ | 2017 – …

M-Meedia otsustas investeerida ettevõttesse Roofit.Solar peale 6-kuu pikkust mentorprogrammi. Tegemist on innovaatilise rohetööstusettevõttega, mis toodab katuseplekile integreeritud päikesepaneele.

Ettevõte on alates 2018. aastast kaasanud juurde nimekaid investoreid ja 2020. aastal on ettevõte käivitanud arvestatava tootmise. Ettevõte müüb 30% oma toodangust eksportturgudele ja müügimahud kasvavad iga aastaga märkimisväärselt.

2019. aastal külastas ettevõtet Eesti President Kersti Kaljulaid, kes avaldas rahulolu ettevõtte seniste saavutuste eest ning on ettevõtet toetanud rahvusvaheliste visiitide käigus.

Ettevõttes töötab 2020. aasta seisuga 25 inimest.

https://roofit.solar

Brightspark OÜ | 2011 – …

Tarkvaraarendusettevõte Brightspark kasvas perioodil 2011 – 2019 35-liikmeliseks spetsialistide meeskonnaks, mis pakkus erilahendusena arendatava tarkvara teenuseid Eestis, Soomes, Rootsis, Norras, Inglismaal ja Itaalias.

Ettevõte oli perioodil 2016 – 2019 Äripäeva gasellettevõte ning saavutas European Business awards mainekal ettevõtluskonkursil mitu rahvusvahelist auhinda.

Peale pikka planeerimist ja modelleerimist otsustas ettevõte oma äri fookust alates 2020. aastast muuta ning keskenduda tootearendusele. Strateegilise eesmärgi saavutamise nimel võõrandas ettevõte 2019. aastal oma tarkvaraarendusmeeskonna ja kehtivad kliendiprojektid Uptime OÜ’le ning jätkas 8-liikmelise meeskonnaga uue äristrateegia elluviimist.

www.brightspark.ee

Infore AS | 2010 – …

Digitaalarhiivi- ja dokumendihalduse tarkvara pakkuv ettevõtte Infore AS on M-Meedia pikaajalise perspektiiviga investeering. Digitaalsete dokumentide pikaajaline säilitamine on teenus, mida ettevõte osutab suurklientidele Eestis ja Lätis.

Peale ettevõtte äristrateegia muutmist 2017. aastal on ettevõte hakanud kiiremini kasvama.

www.infore.eu

Best Practice OÜ | 2003 – 2015